Search
Close this search box.

Zjednodušte si podnikanie založením spoločnosti bez nervov a stresu

Napriek neľahkej situácii ste sa rozhodli vstúpiť do sveta biznisu? Rozhodnutie je správne, no musíte sa pripraviť na to, že vám do cesty vstúpi niekoľko prekážok. Aby ste sa nemuseli vzdávať hneď na začiatku, máme pre vás niekoľko tipov, ako si zjednodušiť podnikanie jednoduchým a pohodlným založením spoločnosti bez nervov a stresu.

Poďme sa spoločne na tento nenáročný a výhodný postup pozrieť.

Pohodlné a výhodné založenie spoločnosti v rámci celého Slovenska

Každý, kto sa rozhodne založiť vlastnú spoločnosť, musí vedieť, že okrem ziskov bude nutné počítať aj s určitými komplikáciami. A tie sa začínajú hneď v úvode. Už pri výbere právnej formy spoločnosti môžete mať komplikácie. Napríklad, napriek tomu, že je založenie živnosti pomerne jednoduché, pokiaľ máte zápis v registri trestov, ďaleko sa nepohnete.

Ani pri spoločnosti s ručením obmedzeným to nie je žiadna sláva. Tu je vybavovania oveľa viac. Musíte splniť viaceré podmienky dané štátom. Komunikovať s úradmi, vybavovať rôzne povolenia a zápisy. Od toho všetkého sa ale môžete oslobodiť, ak si vyberiete založenie spoločnosti s Company Consulting.

Company Consulting je firma, ktorá vám ponúka možnosť vybaviť celý proces zakladania za vás s tým, že vám poskytne rôzne možnosti výberu služieb i samotných spoločností na predaj, ktoré sú už predzaložené a čakajú na vaše uvedenie do prevádzky.

Využiť môžete výhodný predaj spoločnosti s históriou

Pri spustení podniku treba splniť množstvo podmienok a zápis firmy na dobrom sídle nie je jediná z nich. Okrem iného treba vykonať ohlásenie na Daňovom úrade, v Živnostenskom a Obchodnom registri a splatiť základné imanie. Ak ste jediný spoločník, spôsobí vám to viac starostí, než ste si mysleli. A pritom nemusí, ak si vyberiete výhodný predaj spoločnosti s históriou.

Vybrať si môžete aktívne spoločnosti, tie, ktoré ukončili svoje podnikanie, alebo takzvané ready made spoločnosti, ktoré nepodnikali ešte vôbec, ale boli založené za priamym účelom predaja.

Stačí sa správne rozhodnúť a nechať si pri zakladaní spoločnosti pomôcť skúsenými profesionálmi, ktorí vám ochotne poradia a zjednodušia biznis od samého začiatku.

Zdroj obrázka: Have a nice day Photo/Shutterstock.com

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
Prečo sa nám pri kúpaní zošúverí koža? Vedci prišli so zaujímavým vysvetlením

Odporúčame: