Search
Close this search box.

49-ročná žena dokončila vysokú školu po rokoch životného trápenia. Teraz sa podelila o svoj príbeh

Catarina Morales Reyna, 49-ročná žena z Kalifornie, dokázala poraziť mocných nepriateľov, akými boli jej drogová závislosť a hlavne ona sama. Catarina dlhé roky patrila k miestnemu gangu a kvôli drogám stratila postupne všetko. Trvalo jej skutočne veľmi dlho, kým opäť našla samú seba a dokázala absolvovať vysokú školu Sanger Adult.

Jej príbeh sa rozhodol rozšíriť medzi ľudí Tony Cabrera, ktorý pracuje ako spravodajca pre americké televízne médium Action News. Ten požiadal svojich fanúšikov, aby jej zablahoželali a podporili ju.

,,Prosím, dovoľte mi pogratulovať jednej mojej fanúšičke na Facebooku, Catarina, ktorá dokončila vysokú školu Sanger Adult a získala diplom poslednú noc vo veku 49 rokov! Je bývalá prostitútka a členka gangu, ktorá zvíťazila nad sebou samou.“

https://www.facebook.com/TonyCabreraABC30/photos/a.253061281721206.1073741828.252823608411640/597678157259515/?type=3&theater

Z jej príspevku, v ktorom sa podelila o svoj životný príbeh a trpkú minulosť, je cítiť úprimnosť a traumu, ktorú často zažívala, keďže už v mladom veku podľahla drogovej závislosti. 

Catarina napísala:

„Chcela by som sa s vami podeliť o to, že dnes večer získam vysokoškolský diplom na škole Sanger Adult vo veku 49 rokov. Vo svojom živote som si prešla mnohým, zažila som veľa bolesti, zneužívanie a trpela som aj dysfunkciou. Mojou najväčšou chybou bolo, že som už vo veľmi mladom veku začala brať drogy. Neskôr, keď som na ne nemala peniaze, som robila veľmi nepríjemné veci, aby som si mohla kúpiť ďalšie dávky drog.

Môj život sa čím ďalej viac komplikoval a zhoršoval. Dostala som sa do ženskej väznice, kde som si odsedela 5 rokov. Horšie miesto pre ženu si určite nedokážete predstaviť. Mala som pocit, že som sa dostala do pekla. Popritom všetkom som vo svojom živote do tej chvíle splodila 7 detí. S každým z nich som stratila kontakt až na jedno.

Dnes je však všetko inak a dokázala som zmeniť svoj život od základov. Som „čistá“ už viac ako 7 rokov a podarilo sa mi získať všetky moje deti späť.“

„Dnes sa cítim skutočne veľmi šťastne a požehnane. Po tom všetkom sa konečne cítim voľná, ako po fyzickej, tak i duševnej stránke. Keď sa obzriem späť, čím som si všetkým prešla a aké ťažké sa bolo dostať tam kde som teraz, nikdy by som nechcela stratiť všetko, čo som dosiahla,“ dodáva.

Príspevok bol na sociálnej sieti zdieľaný viac ako 200-krát a do komentárov sa zapájalo množstvo ľudí so srdečnými blahoželaniami.

Zdroj: indy100.com, abc30.com

Pozri aj:

Najčítanejšie

Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie
5 vecí, ktoré silné ženy vo vzťahoch nikdy netolerujú
Psychológ zverejnil prekvapivý dôvod, prečo rodičia vyberajú netradičné mená pre svoje deti
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia

Odporúčame: