Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Apríl 2019 bude veľkolepý. Premiéru budú mať dva filmové projekty, na ktoré čakajú milióny fanúšikov

Aladin, Leví kráľ, Príbeh hračiek 4, nové Hviezdne vojny. To sú asi najväčšie trháky, na ktoré sa budúci rok môžeme tešiť v kinách. Aj na televíznych obrazovkách to bude rušné. S ďalšími sériami sa vrátia Stranger Things či Peaky Blinders, a medzi očakávané novinky patrí napríklad aj Zaklínač.Dva projekty však pravdepodobne zatienia všetky vyššie menované a zhodou okolností budú mať oba premiéru v apríli 2019. Dočkáme sa poslednej, t.j. ôsmej série seriálu Hry o tróny a štvrtého dielu marvelovského veľkofilmu Avengers: Endgame.

Fanúšikovia oboch vesmírov, ktorí už dlho čakajú na akékoľvek informácie o deji či postavách, sa konečne dočkali. Svetlo sveta uzrel plnohodnotný trailer na Avengers, ktorý čo-to prezradí aj o ďalšom smerovaní príbehu. Rovnako tvorcovia Hier o tróny už zverejnili prvý teaser. Dozvieme sa z neho však zatiaľ len to, že v poslednej sérii sa proti sebe postaví oheň a ľad. To asi nikoho neprekvapí, keďže knižná sága nesie meno Pieseň ľadu a ohňa. Na skutočný trailer si teda, podľa všetkého, ešte počkáme.

V apríli to budú dva roky od konca poslednej série seriálu Hry o tróny. HBO svojich fanúšikov skutočne naťahuje. Ôsma séria by mala byť posledná a mali by sme sa dozvedieť odpovede na zásadné otázky: Je Cersei tehotná? Ostanú spolu Jon a Daenerys aj keď zistia, že sú príbuzní? Kto si napokon sadne na železný trón?

Film Avengers: Endgame vyjde až v apríli. Napriek tomu už zaznamenal svoj prvý rekord. Jeho trailer videli len pár hodín od zverejnenia milióny ľudí.„Trailer na Avangers: Endgame zaznamenal nový rekord. Za 24 hodín od svojho zverejnenia mal 289 miliónov pozretí, čím prekonal Avengers: Infinity war s 236 miliónmi pozretí a Levieho kráľa s 224,6 miliónmi. Ďakujem fanúšikom Marvelu po celom svete,“ napísal na Twitter Robert Iger, riaditeľ spoločnosti Walt Disney. Už len 17 týždňov a začnú tie pravé filmové a seriálové Vianoce!

Zdroj: ladbible.com, csfd.cz

You don't have permission to register