a

Apríl 2019 bude veľkolepý. Premiéru budú mať dva filmové projekty, na ktoré čakajú milióny fanúšikov

Zdroj: HBO

Obidva skončili v tom najlepšom a ich diváci už dlhé mesiace netrpezlivo čakajú na pokračovanie. V apríli 2019 sa táto agónia konečne skončí.  

Aladin, Leví kráľ, Príbeh hračiek 4, nové Hviezdne vojny. To sú asi najväčšie trháky, na ktoré sa budúci rok môžeme tešiť v kinách. Aj na televíznych obrazovkách to bude rušné. S ďalšími sériami sa vrátia Stranger Things či Peaky Blinders, a medzi očakávané novinky patrí napríklad aj Zaklínač.Dva projekty však pravdepodobne zatienia všetky vyššie menované a zhodou okolností budú mať oba premiéru v apríli 2019. Dočkáme sa poslednej, t.j. ôsmej série seriálu Hry o tróny a štvrtého dielu marvelovského veľkofilmu Avengers: Endgame.

Fanúšikovia oboch vesmírov, ktorí už dlho čakajú na akékoľvek informácie o deji či postavách, sa konečne dočkali. Svetlo sveta uzrel plnohodnotný trailer na Avengers, ktorý čo-to prezradí aj o ďalšom smerovaní príbehu. Rovnako tvorcovia Hier o tróny už zverejnili prvý teaser. Dozvieme sa z neho však zatiaľ len to, že v poslednej sérii sa proti sebe postaví oheň a ľad. To asi nikoho neprekvapí, keďže knižná sága nesie meno Pieseň ľadu a ohňa. Na skutočný trailer si teda, podľa všetkého, ešte počkáme.

V apríli to budú dva roky od konca poslednej série seriálu Hry o tróny. HBO svojich fanúšikov skutočne naťahuje. Ôsma séria by mala byť posledná a mali by sme sa dozvedieť odpovede na zásadné otázky: Je Cersei tehotná? Ostanú spolu Jon a Daenerys aj keď zistia, že sú príbuzní? Kto si napokon sadne na železný trón?

Film Avengers: Endgame vyjde až v apríli. Napriek tomu už zaznamenal svoj prvý rekord. Jeho trailer videli len pár hodín od zverejnenia milióny ľudí.„Trailer na Avangers: Endgame zaznamenal nový rekord. Za 24 hodín od svojho zverejnenia mal 289 miliónov pozretí, čím prekonal Avengers: Infinity war s 236 miliónmi pozretí a Levieho kráľa s 224,6 miliónmi. Ďakujem fanúšikom Marvelu po celom svete,“ napísal na Twitter Robert Iger, riaditeľ spoločnosti Walt Disney. Už len 17 týždňov a začnú tie pravé filmové a seriálové Vianoce!

Zdroj: ladbible.com, csfd.cz