Search
Close this search box.

Monica z Priateľov odhalila, ktorého herca by si vedela predstaviť stvárniť Joeyho

Courteney Cox, ktorú poznáme ako Monicu Geller z legendárneho sitcomu Priatelia, prehovorila. Zauvažovala, kto by mohol stvárniť Joeyho v hypotetickom remaku Priateľov.


Asi ste už počuli o tom, že legendárny seriál Priatelia dostane svoje pokračovanie. Na HBO Max sa objaví špeciálna epizóda, v ktorej majú účinkovať všetci šiesti pôvodní herci.

Bude sa natáčať pre živým publikom a každý z „priateľov“ si za epizódu zarobí 3 až 4 milióny dolárov. Ak však chcete vedieť, či Rachel ostala s Rossom a či Joey napokon našiel lásku svojho života, budete pravdepodobne sklamaní. Podľa portálu standard.co.uk bude mať epizóda formát rozhovoru.

Je remake dobrý nápad?

Chystaný špeciál rozvíril vody v Hollywoode. Priatelia sú značkou, ktorá má veľkú silu aj po mnohých rokoch. Aj preto sú na mieste úvahy o možnom remaku. Ako by vyzeral? Mali by tvorcovia stále odvahu obsadiť do hlavných úloh šiestich belochov? Alebo by Rossa hral černoch a z Phoebe by sa stala lesbičkou? Napĺňa vás predstava remaku zdesením, alebo by ste si pozreli, ako sa partička kamarátov vyrovnáva s nástrahami súčasného sveta?

Ako ďalej informoval portál unilad.co.uk, Courteney Cox sa v rozhovore pre seriál „Hiking with Kevin“ priznala, že nad remakom uvažovala. Dokonca má aj vysnívaného herca, ktorý by sa mohol chopiť úlohy známeho zvodcu žien, Joeyho Tribbianiho.

„Nuž… Timothée Chalamet by mohol byť Joey, on je veľmi dobrý,“ povedala nadšená Courteney.

Timothée Chalemet je 24-ročný talentovaný herec, ktorý sa objavil v mnohých významných hollywoodskych produkciách. Posledne ste ho mohli vidieť vo filme Malé ženy, v ktorom stvárnil postavu Laurieho. Momentálne chystá adaptáciu známej kultovej sci-fi knihy Duna. Timothée už bol, napriek svojmu nízkemu veku, nominovaný na Oscara.

Za výkon vo filme Daj mi svoje meno síce zatiaľ zlatú sošku nedostal, ale je len otázkou času, kedy sa mu dostane takejto pocty. Chalamet patrí k tým najtalentovanejším hercom svojej generácie. Aj preto je otázne, či by sa vôbec chcel objaviť v remaku seriálu z 90.rokov.

Courteney sa v rozhovorila aj o pripravovanej špeciálnej epizóde, na ktorú sa veľmi teší. Je to vzrušujúce, vôbec prvýkrát sa stretneme spoločne v miestnosti a budeme hovoriť o seriáli. Bude to na HBO Max a ja som z toho nadšená. Bude nám úžasne a bude to skvelé.“

Tešíte sa na špeciál? A čo remake? Koho by ste si vedeli predstaviť v úlohách jednotlivých priateľov?     

Zdroj: standard.co.uk, unilad.co.uk

Zdroj titulnej fotografie: moviestillsdb.com 

Pozri aj:

Najčítanejšie

Psychológ zverejnil prekvapivý dôvod, prečo rodičia vyberajú netradičné mená pre svoje deti
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Pivo ako zázračný mok. Vedci potvrdili jeho prínosy pre naše zdravie
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia
RECEPT: Rýchly a jednoduchý banánový chlebík

Odporúčame: