Marcová Ladies Movie Night: Dominantou bude česká komédia

Marcová Ladies Movie Night sa ponesie v duchu českej komédie 3Bobule. Už 10.3. si budú môcť milovníčky každého veku užiť film z prostredia viníc v Cinema City Eurovea.


Znova prišiel ten deň v mesiaci, kedy dámy zahodia povinnosti za hlavu a pôjdu si vychutnať babský večer, tak ako sa patrí. Welcome drink, súťaženie v tombole a premietanie filmu 3Bobule, toto všetko na ne čaká, kde inde ako, na Ladies Movie Night v Cinema City Eurovea.  

Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba) sa stali majiteľmi vinárstva a rodičmi roztopašných dvojčiat. Každodenné starosti však dokážu byť občas nesmierne unavujúce, takže v manželstve im to teraz až tak neklape. Navyše, prichádza rozhodujúci čas vinárskeho roka – vinobranie.

Honza s Klárou majú problémov nad hlavu – popri manželstve riešia krádeže vo viniciach. Klára bojuje s predsudkami okolia, ktoré neverí, že žena môže robiť kvalitné víno a prekročiť tieň svojho otca (Václav Postránecký). Ešteže ten ju všetkým prevádza prostredníctvom vtipných a múdrych rád ako na slovo vzatý vinársky i životný guru.

Zdroj: Cinema City

Honza sa po rokoch stretáva s neodolateľným kumpánom Jirkou (Lukáš Landmajer). Ten sa nadšene hrnie na návštevu, aby pomohol so zbieraním úrody, čomu samozrejme ale vôbec nerozumie. Pritom Honzovi celkom zabudne spomenúť, že zároveň uteká pred dlhmi, ktoré stihol nazbierať, a že svojho pubertálneho syna, ktorý prišiel s nim, tak trocha uniesol. Jirkova prítomnosť dokáže spoľahlivo vniesť do života všetkých okolo vítaný i nevítaný rozruch. S veriteľmi a políciou na krku, za pomoci starých známych susedov Kozderkou (Miroslav Táborský) a Františka (Marián Roden) začína séria komických omylov a nedorozumení.

Príďte si vychutnať 10.3. premiéru filmu do Cinema City Eurovea. Vstupenky si môžete zakúpiť tu.

Film 3Bobule sa bude premietať od 12.3. vo všetkých kinách Cinema City.

You don't have permission to register