Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Poznáme nového maskota, ktorý bude súčasťou MS 2019 v ľadovom hokeji na Slovensku. O jeho mene môžete rozhodnúť aj vy

Po úspešných minuloročných majstrovstvách sveta v dánskych mestách Herming a Kodaň sa najlepšie reprezentačné tímy presunú do najväčších slovenských miest – Bratislavy a Košíc. Hokejoví nadšenci tak môžu podporiť našich hokejistov priamou účasťou na zápasoch.

Súčasťou každého zápasu na majstrovstvách sveta v hokeji je už tradičný maskot, ktorý zabáva fanúšikov počas celého hracieho času. V roku 2011 bol maskotom na svetovom šampionáte vlk Goooly, ktorý mal u fanúšikov veľký úspech.Avšak tentokrát organizačný výbor rozhodol o novom vizuále maskota pre rok 2019. Na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji nás bude reprezentovať maskot s podobizňou medveďa, ktorý na sebe hrdo nosí hokejovú výstroj. Dizajnéri dôsledne prepracovali doplnky maskota, v podobe pastierskeho klobúka a bačovského opasku s ľudovým motívom.

O novom mene pre maskota môžete rozhodnúť hlasovaním, a to prostredníctvom sociálnej siete Facebook na stránke s názvom 2019 IIHF Ice Hockey World Championship Slovakia. Hlasovanie bude prebiehať v dvoch kolách. Svoje nápady môžete publikovať do 27. augusta. Organizačný výbor následne vyberie dve najpútavejšie mená, z ktorých si budete vyberať v druhom kole od 22. septembra.

Zdroj: FB / 2019 IIHF Ice Hockey World Championship Slovakia

You don't have permission to register