Search
Close this search box.

Prostredie vašej firmy je dôležité. Aj zvonka

Umývanie okien

Umývanie okien a veľkých presklených plôch na výškových budovách alebo bytových domoch je najlepšie zveriť do rúk profesionálom. Firma, ktorá sa tejto činnosti venuje, má k dispozícii všetky potrebné prostriedky.

Pri niektorých činnostiach postačí využiť teleskopické tyče, horolezecké a lanové vybavenie. V iných je potrebné použiť vysokozdvižné plošiny. Profesionálom môžete zveriť aj umývanie okien na rodinných domoch. Bez problémov vyčistia štandardné okná aj väčšie presklené plochy.

Komu zveriť umývanie okien

Pri výbere konkrétneho dodávateľa prác hľadajte predovšetkým skúsenosti. Veľa vám prezradí dĺžka pôsobenia na trhu a referencie predchádzajúcich zákazníkov. U dodávateľa s dlhoročnými skúsenosťami sa budete môcť spoľahnúť na to, že umývanie prebehne bez zbytočných problémov a zdržaní. Môžete sa spoľahnúť tiež na kvalitu. Kvalitné umývanie okien vyžaduje kvalitnú čistiacu zmes, precíznosť pri jej nanášaní, stieraní aj následnom leštení. Tak, aby vaše okná zostali čisté, bez šmúh a kvapôčok vody.

Zdroj: Pixabay

Čistenie fasád

Profesionáli vám pomôžu aj s údržbou čistoty striech, odkvapov a fasád. Pravidelné čistenie fasád a striech zvyšuje životnosť nehnuteľnosti. Profesionálna firma vám pomôže s týmito činnosťami či sa potrebujete postarať o údržbu nehnuteľnosti na podnikanie, priemyselnej haly alebo rodinného domu.

Čistenie odkvapov v pravidelných intervaloch je dôležité kvôli bezproblémovému odtekaniu vody zo strechy. Aby voda nestekala po podhľade strechy a nevytvorila na fasáde mokré fľaky. Pre životnosť budovy a jej pekný vzhľad je dôležité tiež čistenie fasád. Pri čistení sa z fasády odstránia povlaky zo smogu, prachu, sadzí, výparov a prípadne tiež plesní. Po vyčistení sa na fasádu nanesie nový nástrek a fasáda bude opäť ako nová.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Test dlhovekosti: Aká je pravdepodobnosť, že sa dožijete vysokého veku?
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Vtáčika z rozprávky Rio už vo voľnej prírode nenájdete. Vedci ho vyhlásili za vyhynutého
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť

Odporúčané články: