Search
Close this search box.

Reklama s potlačou textilu: Efektívna metóda pre väčší dosah

Ak chcete firmu dokonale prezentovať, musíte použiť rôzne formy marketingu. Okrem klasiky, ako je šik logo a praktický leták či internet, existuje aj iné riešenie: potlačený textil.

Nezáleží na tom, či ide o košeľu, sako, nohavice alebo šiltovku, s potlačou textílií si bez veľkého úsilia zabezpečíte jednoduchú a kvalitnú reklamu.

Aké sú výhody potlačeného textilu?

Reklamný textil s potlačou je dobrým riešením, ak hľadáte trvalú a nenákladnú reklamnú aktivitu. To znamená, že textil stačí nechať potlačiť raz a potom ho už len používať. Najväčšou výhodou je, že inzerujete bez toho, aby ste museli čokoľvek robiť. Samozrejme, potrebujete k tomu špeciálny termolis na potlač.

Potom si už len konkrétna osoba jednoducho oblečie tričko s potlačou a prinášate do sveta konkrétne reklamné posolstvo. Či už idete na nákupy, navštívite s deťmi zábavný park alebo jednoducho strávite pohodový deň v kaviarni – potlačený textil nosíte, cítite sa pohodlne a zároveň robíte reklamu spoločnosti.

Zaobstarajte si tlačiareň na textil

Aby ste si mohli túto reklamu vytvoriť a mala efekt, je potrebné zvážiť veľa maličkostí. Keďže väčšinou presne neviete, ktoré prvky to sú, pomôžeme vám. V prvom rade si zaobstarajte kvalitnú tlačiareň na textil.

Jej výber závisí od toho, aké predmety budete najčastejšie tlačiť. Okrem textilu to môžu byť hrnčeky, čiapky, tašky a rôzne iné doplnky, na ktorých sa bude vaša reklama v podobe firemného loga alebo vtipnej myšlienky dobre vynímať.

Potom sú dôležité rovnako kvalitné farby, materiál a správny postup. Ak si dáte na tieto veci pozor a vyberiete si naozaj dobrý termolis, tvorba originálnej reklamy by vám nemala spôsobovať najmenšie problémy.

Zdroj obrázka: Andrewshots/Shutterstock.com

 

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
Mladá či stará žena? To, čo na obrázku uvidíte ako prvé, o vás veľa napovie

Odporúčame: