Search
Close this search box.

Výhody automatizácie garážových brán

Automatický otvárač garážových brán je pre mnohých ľudí neoceniteľný. Tieto systémy vyzerajú naozaj pohodlne. Najlepšia skutočnosť (v dnešnej dobe energetickej krízy obzvlášť) však je, že sú skutočne energeticky účinnejšie a ponúkajú svojim majiteľom maximálny komfort i ďalšie neoceniteľné výhody.

Ak preto uvažujete o automatickom otváraní garážových brán, tu je niekoľko výhod, ktoré s týmto špičkovým systémom získate.

Automatizácia brán sa postará o vaše pohodlie

Jednou z hlavných výhod automatického otvárača garážových brán je pohodlie. Môžete zostať vo svojom aute, kým sa nedostanete do garáže (alebo z nej), takže nemusíte vychádzať z auta, aby ste otvorili alebo zatvorili garáž.

Nebudete musieť nechávať svoje deti alebo psa v aute, ani chodiť von v zlom počasí, len preto, aby ste otvorili alebo zatvorili svoju garážovú bránu. O vaše pohodlie sa postará špičková automatizácia brán.

Kvalitné garážové brány myslia na vašu bezpečnosť

Zabezpečenie garáže je prvoradé, a preto sa budete chcieť uistiť, že váš automatický otvárač garážových brán pomáha udržiavať vašu rodinu, domov a majetok v bezpečí.

Aby to malo svoj efekt, hľadajte otvárače s pohyblivými kódmi, ktoré sa menia pri každom stlačení tlačidla na diaľkovom ovládači a znamenajú, že iba vy máte prístup do svojej garáže.

Ďalšou funkciou, ktorú možno budete chcieť, je režim Dovolenka, ktorý deaktivuje diaľkové ovládače. To znamená, že garážovú bránu je možné otvoriť iba zvnútra. Zlodeji tak nebudú mať najmenšiu šancu.

Nebudete sa musieť báť ani toho, že sa vaša garážová brána zrúti na niečo alebo niekoho, kto vám stojí v ceste, alebo že sa vám niekde zachytia prsty. Kvalitné garážové brány od ELVAS jednoducho myslia na vašu maximálnu bezpečnosť.

Špičkový systém s nízkou spotrebou energie

Hoci automatické otvárače garážových brán môžu byť vysoko pokročilé a technické, nepotrebujú na svoju prácu veľa energie, čo je v dnešnej dobe asi tá najlepšia správa. Vďaka tomu sú vysoko nákladovo efektívne na prevádzku a menej poškodzujú životné prostredie.

Navyše, ak vy alebo váš rodinný príslušník trpíte zlým zdravotným stavom alebo jednoducho nemáte dostatok síl na to, aby ste otvorili alebo zatvorili veľkú ťažkú ​​garážovú bránu, automatický otvárač garážových brán sa vám oplatí.

Overená technológia

Moderné otvárače garážových brán sú k dispozícii s rôznymi funkciami a zariadeniami, ktoré vám poskytnú väčšie pohodlie. Medzi ďalšie výhody automatického otvárača garážových brán patrí možnosť ovládania pomocou aplikácií pre smartfóny. Tie vám umožnia zabezpečiť, aby boli vaše dvere zatvorené, nech ste kdekoľvek, alebo spustiť alarm, aby ste vedeli, že sú vaše dvere otvorené.

Minimálna údržba a nízke náklady

Jednou z ďalších výhod automatického otvárača garážových brán je aj to, že si nevyžaduje veľa údržby na to, aby vám dlhodobo a dobre slúžil. Na druhú stranu je tiež dobré, nechať občas kontrolu na odborný servis.

No a na záver to najlepšie. Napriek ich pohodliu a vlastnostiam sú automatické garážové brány relatívne lacné na nákup a montáž.

Keď sa preto zamyslíte nad tým, čo všetko vám tieto systémy ponúkajú a čo znamenajú pre rodinu s niekoľkými autami, deti, ktoré majú svoje bicykle v garáži a ktoré sa starajú o bezpečnosť, ide o absolútnu výhodnú ponuku, ktorú môžete s ELVAS veľmi rýchlo získať.

Zdroj obrázka: Volkova Vera/Shutterstock.com

Pozri aj:

Najčítanejšie

TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
Tukany sú zvláštnejšie, než sme si mysleli. Tieto zaujímavé fakty o nich vás zaručene prekvapia
Neviete zaspať? Vyskúšajte túto pieseň, upokojí vás

Odporúčame: