Search
Close this search box.

Vymeňte pokladňu za novú a zjednodušte si svoje podnikanie

Ešte donedávna bol obchodný styk a predaj realizovaný rôznymi spôsobmi. Výsledkom však boli daňové úniky, komplikácie s účtovnou uzávierkou a nezrovnalosti v príjmoch. Dnes sa ale tieto problémy vyriešili jednotným systémom registrácie všetkých pokladní. Tie sú napojené na centrálny register, vďaka ktorému má o platbách a všetkých uskutočnených transakciách prehľad nielen spoločnosť a zákazník, ale aj štát.


Cez daňový úrad sa tak zvyšuje transparentnosť celého systému a priebeh podnikania každej jednej spoločnosti, ktorá zabezpečuje predaj svojich produktov alebo služieb. Avšak, aby ste sa mohli spoľahnúť na výhody tohto systému aj vy, musíte mať špeciálnu registračnú pokladňu.

Vybavte svoju prevádzku fiškálnou tlačiarňou

Výhodou tohto zariadenia nie sú len jeho dokonalé služby a rýchlosť uskutočnenia celej platby. Je to aj možnosť využívať tri zariadenia v jednom. Dostatočne veľký displej, ekasu s tlačiarňou a platobný terminál.

Mnohé z moderných fiškálnych tlačiarní môžete ovládať aj z mobilu alebo tabletu. Základom je, aby ste boli pripojení na internete a Cloud FiskalPRO systém, vďaka ktorému sa všetky zrealizované platby evidujú.

S Fiskal PRO bude váš biznis pod kontrolou

Vyhnete sa pokutám, ktoré vám pri ignorovaní prechodu na tento systém hrozia. Platba a platobný styk je jedným zo základných faktorov, ktorý ovplyvňuje spokojnosť zákazníka s obchodom. Čím viac komplikovanejší tento proces je a dlhšie trvá, tým menej sa k vám bude klient vracať.

S online registračnou pokladňou od Fiskal PRO sa môžete o tom presvedčiť a svoje podnikanie si uľahčiť.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť
TOP 15 európskych kostolov, ktoré sa oplatí vidieť na vlastné oči
Vrak Titanicu o pár rokov definitívne zmizne. Trápi ho vážny problém
Mladá či stará žena? To, čo na obrázku uvidíte ako prvé, o vás veľa napovie

Odporúčame: