Search
Close this search box.

Ako znížiť náklady na otvorenie novej kancelárie alebo sídla?

Prenájom sídla

Asi viete, že k plánovanému zakladaniu spoločnosti budete potrebovať splniť niekoľko požiadaviek. Zložiť základné imanie a mať vlastné sídlo, s ktorým sa firma registruje do verejného zoznamu. Registruje do obchodného registra, v ktorom sú prehľadne uvedené informácie o všetkých aktuálne fungujúcich firmách na našom trhu.

Takýmto sídlom je najčastejšie klasická kancelária s počítačom, pracovným stolom a ostatným vybavením. Vybavením a prevádzkou, za ktorú si ale budete musieť každý mesiac zaplatiť. Niekoľko stoviek eur treba pripočítať aj ku mzde zamestnanca, ktorý sa bude o správu tejto kancelárie starať.

Náročnosť riadenia takéhoto kolosu je ale pre malé začínajúce firmy likvidačnou položkou, preto si radšej šikovní podnikatelia vyberajú virtuálne sídlo v Bratislave. Virtuálne sídlo, ktoré dokáže všetky spomínané služby plnohodnotne nahradiť.

Zdroj: Pexels

Čo vám ponúka virtuálne sídlo?

V prvom rade finančnú úsporu. Za jeden mesiac môžete zaplatiť iba 9 €, čo je v porovnaní so spomínanými sto eurovými nákladmi naozaj smiešna suma.

Navyše máte takéto sídlo v dobrej lokalite, čo vás tak trochu, ako firmu, aj prezentuje. Zároveň tým získate väčšiu anonymitu, nemusíte sa registrovať na súkromnej adrese a máte k dispozícii krásne kongresové priestory.

Za poplatok máte v ponúkaných službách aj riadenie pošty, informovanie o jej doručení na adresu sídla, adresátovi, hmotnosti zásielky a ďalších iných veciach. Je to kompletný kancelársky balík, s ktorým veľmi dobre ušetríte. Zriadenie sídla je rýchle, pohodlné a môžete oň požiadať aj cez internet. Stačí vám pár klikov a lukratívna adresa sídla vašej spoločnosti s riadne označenou schránkou je vaša.

Pozri aj:

Najčítanejšie

Test dlhovekosti: Aká je pravdepodobnosť, že sa dožijete vysokého veku?
Po ktorom príbuznom dedíme najviac génov? Vedci prišli s prekvapivou štúdiou
Lacný výlet na Slovensku? 7 jedinečných miest, o ktorých ste pravdepodobne netušili
Vtáčika z rozprávky Rio už vo voľnej prírode nenájdete. Vedci ho vyhlásili za vyhynutého
Nebezpečné morské živočíchy, z ktorých vám niektoré spôsobia aj smrť

Odporúčané články: