Life is beautiful

“Nedopusť, aby ti včerajšok, zabral väčšinu dneška” – Will Rogers

Nájdeš nás aj tu

Ako si vybrať kvalitný nábytok do obývacej izby a neprísť o všetky úspory?

Začneme tým, že si spomenieme niekoľko dôležitých pravidiel.

5 pravidiel pre nákup lacného nábytku

1. Pohodlná pohovka na sedenie je hlavnou súčasťou celej miestnosti, od ktorej závisí hlavný dojem vášho domova. Mala by dobre zapadať do aktuálneho interiéru vášho domu.

2. Používajte lacné trvanlivé materiály. Pamätajte však, že ak sú nesprávne spracované, majú negatívny vplyv na vaše zdravie (drevotrieskové dosky obsahujú škodlivý formaldehyd).

3. Pred nákupom obývacej steny vždy skontrolujte neporušenosť tohto produktu. Nekupujte výrobky z drevotriesky za zníženú cenu.

Zdroj: Pexels

4. Ak to celkový dizajn obývacej izby umožňuje, kúpte si nábytok z Topoľčian pokrytý ochrannými vrstvami laminátu, melamínu alebo drahších výrobkov z drevovláknitej dosky, ktorá je pre telo neškodná.

5. Náklady je možné znížiť nákupom priamo od významného dodávateľa (závodu). Nezabudnite však, že vždy existuje riziko, že nedostanete to, čo bolo objednané z katalógu, dôkladne všetko študujte.

Ak ste si všetko dobre premysleli a vybrali, prejdite na ďalší krok.

Závesný systém alebo klasika?

Inštalácia steny v obývacej izbe je pomerne bežná prax. Ale dnes vám obchody ponúkajú široký výber tohto nábytku, takže vaša voľba nemusí byť až tak jednoduchá. Hlavné je, aby ste si vybrali model, s ktorého umiestením nebudete mať doma žiadne zbytočné starosti. Klasika v podobe voľne stojatého nábytku je stále „in“, no kreatívnejšou voľbou sú závesné systémy.

Hlavnou výhodou tohto modulárneho nábytku je tiež jeho schopnosť šetriť priestor, dať mu jednotný štýl a vytvoriť požadované pohodlie. Tak si vyberajte správne a nerozhodujte sa len podľa ceny.

You don't have permission to register