a

Štrbské pleso ožije Benátskou nocou. Obľúbené kultúrne podujatie opäť raz sľubuje výnimočný zážitok

zdroj: vt.sk

Keď sa povie Benátky, každý z nás si predstaví úžasné miesto plné neopakovateľnej atmosféry. Mesto plávajúce na vode, ktoré je preslávené najznámejším európskym karnevalom, plavbou na gondolách a malebnými uličkami, je turistickým snom mnohých ľudí.

Ak aj vy túžite aspoň na chvíľu podľahnúť čaru Benátok nemusíte chodiť vôbec ďaleko. V polovici júla sa totiž na Štrbskom plese už po 5-ty raz uskutoční Benátska noc. 

zdroj: regiontatry.sk

Návštevníci podujatia sa môžu tešiť na romantické člnkovanie na hladine plesa, degustáciu výnimočných vín, či benátske masky. Hudobná skupina La Gioia sa so svojím hispánskym temperamentom postará o jedinečné vystúpenie v spojení populárneho spevu a opery. Samozrejme ani tento rok nebude chýbať vystúpenie umelcov spolu so živými zrkadlovými sochami a divadelný príbeh o tatransko – benátskej láske.

Tento nezabudnuteľný večer si môžete vychutnať spolu s partnerom, rodinou alebo priateľmi už 14. júla pod holým tatranským nebom. Veď koľko ľudí môže povedať, že za jeden večer stihli zažiť atmosféru Benátok a zároveň si vychutnať pohľad na Vysoké Tatry?

Zdroj: facebook.com